fbpx
Rozë

Ermal Mamaqi ‘tremb për vdekje Amin’, ja si e quan ajo

Aktori i humorit tashmë është i njohur për videot e tij të postuara në rrjetet sociale.

Kjo nuk është hera e parë që ai i shkakton panik bashkëshortes së tij.

Ermali ka trembur Amin teksa janë të dy  në krevat dhe moderatorja duket e përhumbur para ekranit.

‘Halloëeeeeen Filloi…’ ka shkruar ai krah postimi të tij. ‘Gomar…’ i është kthyer Ami duke mos fshehur frikën.

Ami dhe Ermali së shpejti do të bëhen prindër të një fëmije të dytë.

Ata kanë treguar se janë në pritje të një vajze.

Credit: @Ermal Mamaqi

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close