fbpx
Rozë

Gruaja seksi e ministrit, që vazhdimisht tregon ‘asetet e saj’

Santos është ndër femrat më seksi në Brazil dhe natyrisht që burri i saj ministër e di mirë këtë gjë.

Pavarësisht se ajo është gruaja e një politikani, Milena shfaqet gjithmonë provokuese në rrjetet sociale duke treguar “asetet” e saj.Ajo ka mijëra fansa që ndjekin me kërshëri publikimet “hot” të saj.

 

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close