fbpx
Rozë

E mbani mend Adea Pulën, ekspozon me të madhe format trupore

Këngëtarja e hitit ‘Teenager jam’ dhe e shumë këngëve të pëlqyera për fëmijë tashmë na shfaqet krejtësisht ndryshe, shkruan Gazeta Blic.

Ndonëse ka lënë karrierën muzikore, Adela Pula vazhdon të na shoqërojë përmes rrjeteve sociale e cila nuk ngurron të publikojë fotografi të llojllojshme, padyshim që ato imazhet seksi dhe provokuese janë pjesë e saj.

Ajo nuk lë anash mbrëmjet e shumta e madje duke u shoqëruar me artiste që dikur këndonte me to, pothuajse në çdo paraqitje të saj Adea na befason me këto linja trupore perfekte, ku edhe nuk heziton ti vë në pah.

Përmasat e saja trupore janë për lakmi gjë që shpesh e vërteton ajo me fotot që hedh në rrjete sociale, me të cilat ka rrëmbyer edhe vëmendjen e shtypit rozë.

Adea Pula konsiderohet të jetë ndër femrat më seksi në Kosovë. Ndryshe po flitet se do të kthehet në muzikë, e tash si e rritur për të tronditur skenën shqiptare me paraqitjen e zjarrtë të saj

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close