fbpx
Rozë

Bebe Rexha, pjesë e një filmi Hollywoodian (Foto)

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare është bërë pjesë edhe e filmave të Hollywoodit.

Kjo është bërë e ditur nga vet menagjeri I këngëtarës, i cili tha se Bebe do të ketë një bashkëpunim me Machine GunKelly dhe X Ambassadors ku së bashku do të këndojnë kolonën zanore të filmit “Home”.

Në këtë film luan edhe aktori i njohur Will Smith që do të dal premier më 22 dhjetor.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close