fbpx
Lajme

E kush tha se femrat e shëndosha nuk janë seksi, kjo do t’ju çmend

Ashely Graham e cila konsiderohet si një nga femrat më seksi edhe pse ka më shumë kile se modelet e zakonshme pëlqehet shumë nga publiku.

Ajo ka kohë që është bërë inspirim për shumë gra duke i udhëzuar që të duan trupin e tyre dhe të ndihen rehat me veten, transmeton Indeksonline.

Ashely ka festuar ditëlindjen dhe nga aty ka promovuar linjën e re të bikinit për të gjitha madhësitë dhe llojet e trupave të femrave.

Këto bikini kanë një çmim të arsyeshëm dhe për më tepër janë dizajnuar të femrat të ndihen mirë me trupin dhe peshën e tyre.

 

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close