fbpx
Rozë

Nuk do ta besoni se sa shumë ka ndryshuar Elita Rudi që nga vitin 2011 (Foto)

Elita Rudi tash konsiderohet si një nga femrat më të bukura të estradës por nuk ka qenë gjithmonë kështu.

Ajo në disa fotografi të bëra në vitin 2011 nga “Prishtina Street Style” nuk duket aq e bukur sa që është tash.


E veshur thjeshtë dhe me shumë më pak stil se që vishet në këtë kohë, ajo lenë shumë për të dëshiruar me pamjen e saj duke përfshirë këtu edhe buzët të cilat në këto fotografi duken shumë më pak të fryra.


Aktualisht Elita Rudi është prezantuese shumë e suksesshme dhe një super femër kurse sa i përketë jetës së saj private ajo është në lidhje me reperin Gjiko.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close