fbpx
Rozë

Blero tregon arsyen e vërtetë pse ai dhe Afrona munguan në dasmën e Labit

Blero Muharremi ishte i ftuar këtë të premte në një intervistë për emisionin ‘Mirage.

Blero zbuloi detaje rreth projekteve të reja, foli për këngën e fundit si dhe për jetën e tij private, saktësisht marrëdhënien me Afronën.

Më 15 tetor, moderatorit Labinot Gashi ishte kurorëzuar me Qëndresa Bajramin, duke organizuar dasmë madhështore me të ftuar emrat më të njohur të estradës sonë.

Por, kishte edhe të atillë që munguan në atë dasmë, në mesin e tyre ishte edhe këngëtari Blero Muharremi dhe e fejuara e tij, Afrona Dika.

Blero tregoi arsyen e vërtetë se përse çifti munguan në dasmën e Labit me Qëndresën, përgjigjen e tij mund ta kuptoni në videon e mëposhtme.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close