fbpx
Rozë

Djali i Gjebreas më i dashuruar se kurrë, ja çfarë bën kur e dashura është sëmurë!

Djali i moderatorit të njohur Ardit Gjebrea, Joni, duket më i dashuruar se kurrë.

Përveç fotove të shumta me të dashurën e tij këtë herë ai ka habitur me foton e fundit. Ai ka treguar se e dashura e tij Merlinin ishte pak pa qejf dhe që ajo të ndihej më mirë ai është përkushtuar.

“Kur Merlin është sëmurë dhe unë duhet të kujdesem për të”, ka shkruar Joni, ndërsa në foto shfaqen buqeta me lule dhe çokollata./Gazeta Express/

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close