fbpx
Rozë

Khloe Khan tregon asetet e saj edhe me rroba gjumi

Khloe Khan është bërë e njohur shumë sidomos nga postimet e saj në rrjetet sociale dhe pozat provokuese që ajo merr.

Khloe nuk e ka aspak problem që t’i shfaqë “pikat” e saj më të forta nëpër fotografitë e saj dhe kjo duket se ndjekësve të saj u pëlqen, shkruan Indeksonline.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në të cilën shihet e veshur me rroba gjumi dhe gati për të fjetur por Khloe përsëri ka provokuar fansat e saj me gjoksin bombastik.

Nga ana tjetër Khloe ka kohë që është në qendër të vëmendjes mund të themi që nga pjesëmarrja e saj në shoun “Big Brotiher” dhe duket se karriera e saj si modele po ecën kogja mirë.

 

 

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close