fbpx
Rozë

Një bashkëshort si Geti! Nuk do e besoni çfarë i thotë publikisht Marinës!

Moderatorja Marina Vjollca është shfaqur plot sharm gjatë spektaklit “C’est la vie” e veshur tërësisht me të bardha.

Ao ka publikuar një sërë fotosh në rrjete sociale ku ka marrë shumë komente dhe pëlqime nga ndjekësit, ndonëse 1 koment duhet t’i ketë tërhequr vëmendjen dhe pushtuar zemrën.

“Gjeja me e bukur ne at spektakel je ti o bukuri,”-i shkruan bashkëshorti i saj reperi nga Kosova Getoar Selimi.

Në këtë mënyrë ai tregoi mbështetjen për bashkëshorten e tij. Marina dhe Geti u lidhën në martesë në shtator të këtij viti në një nga ceremonitë më të bukura të dasmave vip.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close