fbpx
Rozë

Ja çka i bon Nora vajzës Renne për Halloween

Renee është vajza e këngëtarëve tanë Nora Istrefi dhe Robert Berishës

Ajo që nga fillimi i jetës së saj ishte lajm për çdo portal. Renee po rritet mjaftë mirë në prani të të dy prindërve.

Madje Roberti e Nora po kujdesen aq shumë dhe aq mirë për të saqë të voglës asgjë nuk i mungon, shkruan “Kosovarja”.

Ngase prindërit e saj ia kanë siguruar me punën e tyre cdo gjë që asaj i nevojitet.

Së fundmi është Nora ajo e cila duket se për bijën e saj ka vendos që të bëj shopping duke i blerë asaj një ngjyrë pink, ku më pas e ka fotografuar dhe këtë foto që do ta shihni më poshtë ajo e ka nda me ndjekësit e saj në instagram. Në foto shihet se Renee ka edhe sytë e lyer me po të njëjtën ngjyrë.

Ndërsa Nora e shoqëron foton me këto fjalë: “My bonbon”.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close