fbpx
Rozë

VIP-at që votuan

Një ditë më parë u zhvilluar rundi i dytë i zgjedhjeve lokale në vend.

Që nga ora shtatë e mëngjesit deri në orën 19:00, kutitë e votimit kanë qenë të hapura për qytetarët e vendit, transmeton Gazeta Express.

Obligimin qytetarë e kanë kryer edhe shumë yje të njohura të estradës.

Këtë e kanë bërë të ditur vetë ata duke postuar fotografi në rrjetet sociale.

Ndër artistët që kanë votuar janë Leonora Jakupi,

Shyhrete Behluli me bashkëshortin,

Besart Halimi,

Gold AG,

Mihrije Braha,

Edona Llalloshi,

Korab Shaqiri.

Kujtojmë se këngëtarja Shkurte Gashi në rundin e parë përmes një deklarate kishte thënë se ajo asnjëherë nuk mungon në zgjedhje dhe se gjithmonë përfundon obligimin e saj qytetar.

Shkurte Gashi e mbështet Xhafer Gashin i cili edhe është zgjedhur kryetar i Obiliqit./Gazeta Express/

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close