fbpx
Rozë

Gjoksi i Armina Mevlanit merr përmasa të frikshme, çfarë po ndodh me blogeren (Foto)

Armina Mevlani është rasti perfekt për shprehjen ‘Zoti nuk t’i fal të gjitha’.

Kushdo do ta kishte zili për të dashurin pasanik, për gjoksin bombastik dhe jetën e luksit që bën. Por kur kujton të pasmet e saj të rrafshëta do mendoheshe dy herë për të qenë në vendin e saj. 

Pavarësisht të gjithave Armina vazhdon të jetë mëse aktive në rrjetet sociale duke goditur me armët e saj më të forta.

Në postimin e më të fundit të Arminës bie në sy gjoksi i saj shpërthyes, që duket se dita ditës ndryshon përmasa.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close