fbpx
Lajme

EKSLUZIVE: Agim Bahtiri, Ministër i Punëve të Brendshme

Agim Bahtiri, Kryetar i Komunës së Mitrovicës dhe një ndër njerëzit kryesor të AKR-së, nga burimet tona të sigurta mësohet se do të emërohet Ministër i Punëve të Brendshme.

Agim Bahtiri, politikani temperament i cili në të shumtën e rasteve ka akuzuar PAN-in, tani do të jetë nën udhëheqjen e Ramush Haradinajt. /epilogu.com/

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close