fbpx
Lajme

Ja kush është i riu që vdiq në aksidentin tragjik në Gjilan

Gjatë ditës së sotme ka ndodhur një aksident me fatalitet në Gjilan, konkretisht në fshatin Bresalc.

Në këtë aksident ka mbetur i vdekur një 30 vjeçar dhe disa të tjerë janë lënduar.

Sipas burime të afërta të “Gazeta Blic” me Policinë e Kosovës mësohet se i ndjeri është Ilir Balaj.

Policia ka treguar se në aksident kanë qenë të përfshirë një autobusë dhe një veturë civile Golf II.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close