fbpx
Lajme

Ekskluzive: Ky është krimi i organizuar i Shpend Ahmetit, mashtron qytetarët ditën e votimeve

Lëvizja Vetëvendosje ka organizuar transport të votuesve në Prishtinë, në përpjekje për të siguruar sa më shumë vota për kandidatin e saj për kryetar, Shpend Ahmeti.

Klan Kosova ka dëshmuar me pamje se si u bartën njerëzit tek qendra e votimeve nga Vetëvendosje.

Duke u paraqitur si OJQ, ata u telefononin qytetarëve dhe u ofronin transport për të votuar.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close