fbpx
Rozë

Demoskohet Rashel Koloneci, ja si dukej para operacioneve

Prani e saj në emisionin ‘Xing’ krahë Ermal Mamamqit ka bërë që për të të flitet akoma më shumë.

Rashel Koloneci është shfaqur si një vajzë mjaft tërheqëse dhe me forma bombastike. Gjtihmonë ajo është përfolur se u është ndënshtruar ndërhyrjeve kirurgjikale, por këto zëra ajo i ka mohuar në mënyrë kategorike. 

Kampionia e Shqipërisë në Kikbox është demaskuar nga faqja në Instagram ‘Demaskime Shqiptare’ .

I janë publikuar foto para se ajo të kishte famën që ka sot. Rasheli nuk duekt e njëjta pa fuzët e fryra dhe vetullat e trasha. Këto foto nuk janë publikuar më parë. Në to vihet re ndryshimi i madh.

Për sa u përket formave trupore Rasheli është akuzuar se ka përdorur fotoshop. Kujtojmë se në Rasheli i është nënshtruar kortrollit nga mjeku i Vip-ave, Skerdi Faria kur ai ishtei ftuar në emisionin ‘Xing’. 

Faria ka mohuar që Rashel të ketë ndërhyrje dhe se format e saj janë origjinale. 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close