fbpx
Rozë

Jonida Maliqi publikon videon më të ëmbël të djalit të saj!

Këngëtarja Jonida Maliqi ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën shfaqet vogëlushi i saj Dan.

Ai ka vendosur kapelen e mamasë së tij dhe patjetër që Jonida nuk i rezistoi tundimit për të publikuar një video të tij. Ja sa i ëmbël duket Dan me kapelen e mamit.

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close