fbpx
Rozë

Genta Ismajli në paraqitjen e fundit duket shumë “shpërthyese”!

Genta Ismajli vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera në vend.

Ajo vazhdimisht është e angazhuar në mbrëmje të ndryshme muzikore, shkruan Ideksonline.

E bukur dhe me plot stil ajo paraqitet edhe në fotografinë e radhës të postuar në Instagram.

Kujtojmë se ka kohë që Genta nuk na ka treguar asgjë për jetën e saj private, duke e mbajtur në këtë mënyrë të fshehtë statusin e saj privat.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close