fbpx
Rozë

Bebe Rexha shfaqet atraktive në të kuqe, bën për vete edhe babadimrin (Foto)

Këngëtarja Bebe Rexha vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Së fundmi, ajo ka performuar në “I heart Radio”, për festat e fundvitit, teksa ka mahnitur publikun me paraqitjen atraktive.

Bebe Rexha shfaqet atraktive në “I heart Radio” (Getty Images)

E veshur me pantallona të kuqe, dhe bluzë të shkurtër të zezë, këngëtarja Rexha dukej mjaft atraktive teksa vinte në pah linjat e saj.

Në tapetin e kuq të eventit, ajo pozoi pranë babadimrit të mbrëmjes, me të cilin mesa duket ka shkëmbyer disa shaka.

Bebe Rexha pozoi pranë babadimrit në tapetin e kuq të “I heart Radio” (Getty Images)

Mes të qeshurave dhe pamjes tërheqëse, ajo ka arritur të rrëmbejë edhe vëmendjen e babadimrit, me të cilin publikoi gjithashtu një fotografi në rrjetet sociale.

“Santa dhe unë në ‘IheartRadio’, #Jingleball” (sic.), ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e fotografisë, në të cilën erdhi mjaft festive. 

(Getty Images)

(Getty Images)

(Getty Images)

(Getty Images)

(Getty Images)

(Getty Images)

(Getty Images)

(Getty Images)

(Getty Images)

(Getty Images)

(Getty Images)

(Getty Images)

(Getty Images)

(Getty Images)

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close