fbpx
Rozë

E tmerrshme: Reperi kosovar i djeg paratë live në Instagram

Reperi Getinjo duhet të jetë shumë i pasur për të bërë një veprim të tillë! Përderisa shumë njerëz kanë probleme financiare, Getinjo nuk e ka problem edhe të ua vërë flakën 100 dollarëve. 

Anëtari i labelit “On Records” këtë e ka dëshmuar përmes një video-je që ka publikuar në rrjetin social Snapchat, shkruan rtv21.tv

Në video reperi shfaqet duke e kallur një shifër prej 100 dollarësh. Ndryshe, kujtojmë se shumë shpejt pritet që Getinjo të sjellë këngën “Mucho Dinero” që në shqip i bie “Shumë para” dhe ndoshta ky veprim i tij ka lidhje me këngën e re, kjo gjë ende nuk dihet

 

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close