fbpx
Rozë

Pas programit Luana ka diçka për t’i thënë Marinës!

Pas programit Luana ka diçka për t’i thënë Marinës!
Mbrëmjen e së dielës nisi në televizionin Klan spektakli i muzikës “C’est la vie” nën prezantimin e moderatores Marina Vjollca.

Në këtë sprovë të re të bukuroshes dhe gjithashtu në një ekran të ri, pasi prej vitesh ishim mësuar ta shikonim Marinën në Top Channel, nuk mund të mungonte mbështetja e njerëzve më të afërt. 

Një prej tyre ishte dhe motra e saj Luana, e cila ka realizuar një postim në rrjete sociale ku shkruan: “Gjysma ime kaq shume e emocionuar per ty..jam pa fjale! 

JE MREKULLI krenaria ime,”-përfundon postimi i Luanës. Dy motrat të cilat janë të dyja pjesë ë ekranit kanë treguar gjithnjë lidhjen e fortë që kanë mes tyre dhe gjithashtu mbështetjen e pakushtëzuar.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close