fbpx
Rozë

Genta befason fansat, bëhet bjonde

Genta Ismajli, gjithnjë është dalluar për performancat e saj të befasishme dhe eksperimentet kur vjen puna tek interpretimet në skenë. Ajo përpiqet që të shfaqet gjithnjë ndryshe në klipet e saj, edhe pse e vetmja gjë që nuk ka ndryshuar asnjëherë kanë qenë flokët.

Flokët gjithmonë janë konsideruar si një nga tiparet që reflektojnë bukurinë femërore dhe Genta ka preferuar të mos eksperimentojë shumë me to, deri tani.

Por ajo së fundmi është shfaqur krejtësisht ndryshe. Këngëtarja është bërë bionde duke i surprizuar fansat dhe ndjekësit, por që menjëherë e ka marrë pëlqimin e tyre.

Kjo i ka bërë ata të mendojnë se ky ndryshim është bërë për ndonjë klip të ri që Genta pritet të sjellë.

Por sidoqoftë, Genta së fundmi po shihet shumë e afërt me grimerën e njohur Sellma.

Ajo po kujdesët për këngëtaren për çdo detaj të mundshëm, që artistja të dukët sa më bukur gjatë performancave të saj.

Ja disa foto të këngëtares, ku mund t’i shihni më poshtë.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close