fbpx
Rozë

Kendall i ka bërë rrëmujë Kimit gardërobën!

Kendall duket se ka gërmuar shumë në gardërobën e Kim dhe ia ka veshur rrobat e saj teksa dilte jashtë për ditëlindjen e saj të 22-të të enjten mbrëma.

Ajo shihej e veshur me pantallona të gjera dhe një bluzë të thjeshtë të gjerë, kurse ajo kishte mbathur edhe çizmet trendi të Kim Kardashian.

Kendall dukej përsëri seksi edhe pse vërejmë që ajo ka rënë shumë në peshë.

 

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close