fbpx
Rozë

Blerona po tërheq vëmendjen në dasmën e Labit

Prezantuesja Blerona Zeqiri po merr pjesë në dasmën e Labinot Gashit-Labit.

Moderatorja e televizionit 21, sërish në plan të parë ka vendosur gjoksin, e veshur me një fustan që i lë pak imagjinatës.
Në instagram ajo ka publikuar foto dhe video nga momentet e dasmës.Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close