fbpx
Rozë

Yjet shqiptare kujtojnë Adelën, Vesa Luma kishte planifikuar të shijojë kafen me ish-banoren e Big Brother Albania (Foto)

Adelajda Xhamani, një nga ish-banoret më të njohura të Big Brother Albania, është gjetur e vdekur sot në banesë në Tiranë.

Trupi i vajzës gjendet në morg ku janë mbledhur edhe familjarët e kavajases.

Gazetarja ka ndërruar jetë në moshën 31-vjeçare si pasojë e një ataku kardiak rreth orës 4:00 të mëngjesit të sotëm.

Të shumtë janë miq dhe personalitete të njohura të botës së muzikës që po e kujtojnë bukuroshen Xhamani.

“Shokues largimi yt e bukura Adele. Jeta qenka një gënjeshtër e madhe. Qofsh ne parajse bukuri”, ka shkruar Rozana Radi në Instagram.

E këngëtarja rahoveciane, Vesa Luma kishte planifikuar një takim javën e ardhshme me Adelën.

“Nuk më besohet që ike. Dhe nuk u takuam për kafe javës tjetër siç e kemi lënë”, ka shkruar në Instagram, Vesa.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close