fbpx
Rozë

Dua Lipa me fotografi interesante nga vaska (Foto)

Dua Lipa këngëtarja me origjinë shqiptare ka disa ditë që po diskutohet në mediat e huaja për babain e saj, më saktësisht pamjen e tij. 

Por Dua sot ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në “Instagram” në të cilën shfaqet brenda një vaske sigurisht pa ujë dhe me take rreth 30 centrimetra.

Me këngët e fundit të saj Dua ka arritur shumë sukses e sidomos me “Neë Rules” që zuri vendet më të larta në ranglistat botërore.

Shikoni fotografinë e Duas.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close