fbpx
Rozë

“Bakshish”, klip i ri nga Fero (Video)

“Bakshish” titullohet kënga më e re e Feros që është publikuar me videoklip.

Videoja muzikore shoqërohet me disa skena ngacmuese nga femrat protagoniste në klip.

Edhe kjo këngë është prodhim i producentëve të njohur ZzapnChriss dhe On Records.

Anën vizuale e ka realizuar produksioni Filmnation, ndërsa tekstin e ka shkruar vet Fero.

Më poshtë mund ta shikoni videoklipin e ri të Feros.

Kjo këngë vjen pas “A pe din qysh” që u publikua javë më parë.

E publikuar më 26 nëntor, “A pe din qysh” ka kaluar shifrën prej një milion shikimesh në YouTube. /Telegrafi/

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close