fbpx
Rozë

Valdrini e pranon, tregon se pas kaq muajsh do të bëhet baba

Një muaj më parë, stilisti Valdrin Sahiti kurorëzoi dashurinë e tij me Editën në një ceremoni të ngushtë në Las Vegas.

Pak ditë pas dasmës filluan të qarkullojnë fjalë se Edita ishte shtatzënë. Pikërisht këtë konfirmoi me gojën e tij Valdrini sot, i ftuar në emisionin e pasdites në Klan.

Pyetjes së drejtpërdrejtë ai iu përgjigj me një përgjigje të drejtpërdrejtë.

“Nuk ka kuptim ta fshehim,” tha ai. “Herët a vonë merret vesh”.

Edita është vetëm njëmuajshe shtatzënë dhe me pak llogari, ekziston mundësia që gjithçka të ketë ndodhur natën e parë të martesës.

Nëna e Valdrinit është shumë e lumtur për foshnjën që do të vijë në jetë dhe po u qëndron pranë me këshillat që vetëm ajo mund t’u japë.

Kujtojmë se javë më parë Express kishte mësuar se Edita është shtatzënë.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close