fbpx
Rozë

Luana vjen në Prishtinë, e shijon borën e parë

Atë e shohim shpesh në Prishtinë

Ndoshta për shkak se i dashuri i saj jeton dhe vepron në kryeqytetin kosovar.

Por, duket se Luana Vjollcës i pëlqen bora dhe sot më të rënë në Prishtinë ajo e ka vizituar atë.

Madje për ta treguar këtë ajo ka postuar edhe një foto të saj në Instagram.

“Bora e parë në Prishtinë”, ka shkruar Luana derisa shihet duke e vozitur veturën e saj në një kolonë të madhe të makinave.

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close