fbpx
Rozë

Agnesa Vuthaj vë në pah të pasmet nga palestra (Foto)

Modelja e njohur Agnesa Vuthaj vazhdon të mbetet njëra ndër ikonat e bukurisë shqiptare.

Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Agnesa shquhet për linjat atraktive, të cilat nuk heziton që t’i ekspozojë asnjëherë në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi mjaft tërheqëse në InstaStory, ku shfaqej duke ushtruar në palestër.

Ajo kishte vë nënë pah të pasmet atraktive, ndërsa thotë se këtë fotografi e ka realizuar më 14 dhjetor të vitit që shkoi.

Dhe tani, ajo thotë se është gati të nisë sezonin e ri të ushtrimeve për vitin 2018.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close