fbpx
Rozë

Bella e Kendall, çfarë “superpjeshkash” – tregojnë të pasmet

Bella Hadid dhe Kendall Jenner kanë treguar të pasmet e tyre derisa kanë pozuar bashkë me shoqet e tyre gjatë një fotosesioni për reklamim bikinesh

Padyshim, ato janë femrat më hot të momentit, sidomos kur dalin në pistat e modës.

Konsiderohen super pjeshka ndërkaq këtë vikend e kanë kaluar në Bahame ku edhe kanë pozuar për reklamim bikinesh edhe kanë festuar me plot glamur ditëlindjen e shokut të tyre Hailer Baldwin.

Supermodelet janë parë në bikine duke ngritur kështu temperaturat dhe marrë vëmendjen e të gjithëve në këtë paraqitje të tyre.

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close