fbpx
Rozë

Këngëtari kosovar së bashku me djalin e tij takojnë Bebe Rexhën

Bebe Rexha është padyshim njëra ndër këngëtaret më të famshme shqiptare.

Si e tillë që është Bebe ka fansa të shumtë. Madje ajo pëlqehet edhe nga vetë kolegët e saj, transmeton Gazeta Express.

Së fundmi është ky këngëtari Vedat Ademi i cili është takuar me yllin shqiptar dhe nuk ka hezituar të bëjë edhe një fotografi së bashku me të.

Pjesë e kësaj fotografie është edhe djali i Vedatit, JonArtin.

“Ne dhe Bebe Rexha”, kishte lënë mbishkrim sipër fotografisë Vedati.

Kujtojmë se Vedati pak kohe është bërë baba për herë të dytë.

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close