fbpx
Rozë

Këto janë tri vajzat seksi të “Rambos”

Ai është njëri ndër aktorët më të famshëm në botë.

Bëhet fjalë për Sylvester Stallone. Por nuk e keni ditur se aktori i njohur për rolin e tij si “Rambo”, ka tri vajza tejet të bukura e seksi, transmeton Gazeta Express.

Sophia, Sistine dhe Scarlet Stallone së fundmi ishin pjesëmarrëse në gala mbrëmjen “Golden Globe 2017”.

Të veshura me të zeza, motrat Stallone kishin shkëlqyer duke marrë vëmendjen e të gjithëve.

Tri motrat seksi madje kishin ndarë edhe një çmim në këtë ceremoni të organizuar.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close