fbpx
Rozë

A është ky vëllai seksi i Afronës?

Afrona Dika është njëra ndër modelet më të famshme shqiptare.

Emri i saj u bë i njohur për publikun dhe mediet rozë që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Blero, transmeton Gazeta Express.

Bukuroshja Dika është shumë aktive në rrjetet sociale. E së fundmi ajo ka publikuar në llogarinë  e saj në instastory një fotografi ku një person që duket të jetë vëllai i saj për të cilin thotë se po i mungon shumë.

Afrona duket se ngjanë shumë me të.

Kujtojmë se pak muaj më parë Afrona dhe Blero kanë qenë për pushime në Singapore ku kaluan momentet më të bukura.

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close