fbpx
Rozë

Tërboi rrjetin, ky është i riu që “blen” femrat më thasët me para

Jemi mësuar të shohim shpesh fëmijë të pasur të cilët mburren në rrjetet sociale duke treguar jetën e tyre luksoze e jo vetëm. Por duket se një tjetër person po i zëvendëson të gjithë të lartpërmendurit, pasi pasuria e tij është marramendëse.

Në rrjete sociale ai publikon foto të çmendura të cilat tregojnë pushtetin që ai ka falë parave të shumta.

I rrethuar nga femra të cilat duket se nuk ka problem as t’i shfrytëzojë, nga makina dhe tufa parash, Toto Tutuni, ka krijuar “një mbretëri më vete”.

Ai ka lindur në Iran dhe më pas ka emigruar me familjen në Argjentinë, është i martuar dhe me fëmijë, dhe sot është transferuar në SHBA ku ka ngritur disa biznese.

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close