fbpx
Rozë

Majlinda shkon në Turqi, mësoni se kush po e shoqëron

Majlinda Zeka është ndër modelet më të përfolura në mediet rozë.

Muaj më parë ajo ishte bërë nënë për herë të parë. Por, pavarësisht kësaj ajo shumë shpejt ka arritur të kthejë në formë linjat e saj seksi, transmeton Gazeta Express.

Së fundmi zeshkania seksi përmes llogarisë së saj në instastory ka publikuar disa imazhe ku bën të ditë se këto ditë ajo ka shkruar për pushime në Turqi.

Ndonëse si duket Roani i vogël nuk është me të.

Majlinda në Turqi ka shkuar së bashku me shoqen e saj Loresën.

 

 

Kujtojmë se Majlinda ishte bërë e njohur për publikun dhe mediet rozë që nga koha kur ishte në lidhje me reperin e njohur Majk.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close