fbpx
Rozë

Bukuroshja nga Vushtrria emërohet zëdhënëse e komunës (Foto)

Rrezarta Krasniqi përveç epitetit si asamblesitja më e bukur ajo tani e tutje do të ketë edhe një post me rëndësi në Komunën e Vushtrrisë.

Ajo sot është emëruar nga kryetari i kësaj komune si zëdhënëse e Komunës së Vushtrrisë.

Përveçse asambleistja më e votuar në Vushtrri ajo ishte edhe temë e shtypit rozë përshkak të bukurisë së saj mahnitëse.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵)

Krasniqi është ndër zëdhënëset e pakta femra dhe në moshë kaq të re që ndonjëherë janë emëruar në Kosovë.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close