fbpx
Rozë

Një vjehërr si Remzie Osmani, e bën edhe këtë për renë e saj

Me zërin e saj të ëmbël, ajo arriti të bëhet ndër këngëtaret më të dashura të këngës popullore.

Është kjo këngëtarja e njohur Remzie Osmani, e cila kohëve të fundit është bërë shumë aktive në rrjetet sociale, transmeton Gazeta Express.

Remzia vetëm pak javë më parë ka fejuar djalin e saj të vetëm, Hamin.

E tani natyrisht përveç këngëtares, vëmendje po merr edhe reja e saj Gëzime Krasniqi.

Që nga fejesa, Gëzimja është bërë shumë e komentuar në mediet rozë. Së fundmi Hami dhe Gëzimja kanë qenë të pranishëm në një dasmë, ku të dy dukeshin shumë bukur pranë njëri-tjetrit.

Ndërkohë, këngëtarja Osmani duket se e do shumë renë e saj. Këtë po e dëshmon edhe përmes imazheve të cilat po i publikon në llogarinë e saj në Instagram.

Së fundmi, Remzia ka postuar një fotografi të Gëzimes ku i ka lënë mbishkrim edhe një zemër.

Kujtojmë, se këngëtarja kishte organizuar një festë shumë të bukur për fejesën e djalit.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
Data: 30 Tetor 2017 15:41
Autori: GazetaExpress
Mimoza me fjalë emocionuese për Adelën, ajo është mërzitur shumë

Mimoza me fjalë emocionuese për Adelën, ajo është mërzitur shumë

Ylli i Drenicës, Leonora Jakupi, reagon ndaj Veton Surroit në këtë mënyrë

Ylli i Drenicës, Leonora Jakupi, reagon ndaj Veton Surroit në këtë mënyrë

I dashuri misterioz i Adelina Tahirit

I dashuri misterioz i Adelina Tahirit

Arta me urim emocionues për ditëlindjen e vajzës: Kësaj radhe pa gjyshin

Arta me urim emocionues për ditëlindjen e vajzës: Kësaj radhe pa gjyshin

Të tjera

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close