fbpx
Rozë

Kjo nuk pritej! Marina shpërthen ndaj kritikëve!

Spektakli më i ri muzikor në televizionin “Klan”, “C’est la vie” është live!

Kjo është përgjigjia e moderatores Marina Vjollca për të gjitha kritikat dhe pretendimet se ky spektakël nuk është live.

“Duke dëgjuar kohët e fundit komentet e njerëzve, shpeshherë edhe disa media kanë akuzuar me pa të drejtë që “C’est la vie” s’është live, por “C’est la vie” është live nga fillimi dhe deri në fund”, -u shpreh Marina Vjollca.  “Live 100%”, shtoi Altini, anëtari i jurisë./Klan Tv/

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close