fbpx
Rozë

Gjiko sjell projektin e veçantë “Papuqe Gucci”, pjesë e klipit edhe Vedat Bajrami (Video)

Gjiko ka sjell projektin më të ri muzikor.

“Papuqe Gucci”, titullohet kënga e re të cilin këngëtari e ka shoqëruar me videoklip.

Gjiko i rrethuar me bukuroshe

Pjesë e këtij të fundit është edhe humoristi i njohur shqiptar, Vedat Bajrami, i cili e bënë më të veçantë videon.

Ajo që e veçon klipin gjithashtu janë papuçet nga brendi Gucci, ashtu sikurse titullohet kënga.

Ledri Vula, Lumi B., Vedat Bajrami dhe Gjiko

Reperi projektin e ri e ka punuar te RedBox Entertainment, që është shtëpia e hiteve shqiptare, teksa për videon është përkujdes Valon Aziri.

Theksojmë se për tekstin e këngës është përkujdesur vet reperi pejan, i cili njihet edhe si tekstshkrues i mirë.

Ndryshe, reperi nuk ndalet me kaq pasi që ka paralajmëruar edhe këngë të reja, të cilat do t’i publikon gjatë muajve të ardhshme. 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close