fbpx
Rozë

Nusen kosovare po e zbukuron martesa

Është kjo Marina Vjollca

Marina Vjollcës i ka bërë mirë martesa e saj me reperin kosovar Getoar Selimi.

Bukuroshja dhe moderatorja shqiptare po rrezaton bukuri në emisionin e saj “C’el la vie” që transmetohet në TV Klan, derisa format e saj gjithnjë e më shumë po dalin në pah në këtë emision.

E tillë ishte edhe paraqitja e saj në paraqitjen e saj të fundit ku Marina shfaqet superseksi.

Madje gjoksi i saj është gati ti pëlcet sytjenat.

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close