fbpx
Rozë

Kida me fotosesion te ri, shikoni sa seksi duket

Këngëtarja Kida ka bërë një fotosesion në të cilin shihet se është në top formë

Këngëtarja fotosesionin e ri e ka punuar bashkë me fotografin Norik Uka.

Kida kohëve të fundit është më shumë e dhënë pas fotosesioneve dhe nuk dihet se a do të sjell ndonjë këngë të re deri në fund të vitit.

I fundit është edhe ky fotosesion i saj që është shumë i nxehtë.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close