fbpx
Rozë

Miqësia e modeles shqiptare me Selena Gomez shumë më e fortë ngasa e prisnim!

Nuk është hera e parë që modelja bukuroshe shqiptare Xhesika Berberi pozon me aktoren dhe këngëtaren e njohur me famë botërore, Selena Gomez.

Por duket se shoqëria mes tyre është më e fortë seç dukej. Xhesika ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet sërish së bashku me këngëtaren e njohur, duke u dukur të afërta me njëra-tjetrën.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close