fbpx
Rozë

Këtë ndryshim te fytyra e Luanës nuk e keni parë

Ka ndryshuar pamjen e saj.

Luana Vjollca njihet si një nga fytyrat publike që më së shumti ka ndërhyrë në fytyrën e saj, duke ndryshuar pamjen tërësisht, shkruan lajmi.net

Një gjë të tillë e ka bërë edhe kohëve të fundit.

Luana ka intervenuar të dhëmbët, duke i rrafshuar dhe duke i drejtuar. Ky ndryshim po i rri asaj mjaft bukur.

Në fotot më poshtë, e para është para intervenimit kurse e dyta pas!

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close