fbpx
Rozë

Shfaqet filmi me skena të forta ku luan Çiljeta Xhilaga (Video)

Pas shtatë vitesh nga koha e xhirimit filmi shqiptaro-italian “Floorless” pa dritën e projektorit të kinemasë.

Përtej çdo imagjinate këngtarja Çiljeta Xhilaga e cila ishte një prej aktoreve ishte në rolin e një gruaje shtatzënë, e zënë në kurth në ashensor.

Filmi thriller tronditi jo pak me skenat e forta ku Xhilaga shfaqet e përgjakur.

Xhilaga në një intervistë për “Jo vetëm modë” tha se ka kritika për veten pasi filmi është xhiruar para 7 vitesh.

“Të shikosh një film që ke xhiruar para 7 vitesh normalisht do të kesh kritika për veten. Fernando ishte me mua dhe mbyllte sytë gjithë kohën dhe i sqarova që nuk është gjak por salcë”, tha Xhilaga. /tvklan.al/

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close