fbpx
Rozë

Ylli i Drenicës, Leonora Jakupi, reagon ndaj Veton Surroit në këtë mënyrë

 

Ndërtimi i Stadiumit Olimpik në Drenicë, këto ditë ka nxitur debate të shumta në vend.

Në këtë debat është përfshirë edhe  ish-Kryetari i ORA’s, Veton Surroi, i cili ka ironizuar me paralajmërimet e zyrtarëve të PDK’së se Stadiumi Olimpik i Republikës do të ndërtohet në Drenas.

Surroi ka shkruar se Teatri dhe Opera do të shkojnë në Skenderaj, transmeton Gazeta Express.

Por, ylli i Drenicës, këngëtarja e njohur Leonora Jakupi i ka reaguar Veton Surroit në këtë mënyrë.

Këngëtarja simpatik në llogarinë e saj në Instastory ka publikuar një fotografi ku shkruan “Të dua Drenicë”.

Në bazë të kësaj kuptojmë se këngëtarja Jakupi është pro ndërtimit të këtij stadiumi në Drenicë.

Kujtojmë se “Pa asnjë dyshim” është projekti i fundit nga Leonora.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close