fbpx
Rozë

Pos Emeli Sandes, edhe Alban Ramosaj dhe Kamela Islamaj performojnë në festën e “Natës së Bardhë”

Tirana do të jetë nikoqire e një prej yjeve botërore të muzikës.

Emeli Sande do të jetë këngëtarja që do të performojë në sheshin “Skënderbej” të Tiranës.

AMP:

Ajo do të mbaj një koncert para publikut shqiptar më datën 29 nëntor (e mërkure), apo siç njihet “Nata e Bardhë”.

Por, kjo mbrëmje festive do të nisë me dy këngëtarë të famshëm dhe të talentuar si Kamela Islamaj dhe Alban Ramosaj.

Ky lajm është bërë publik nga kryetari i Tiranës, Erion Veliaj, i cili ka bërë të ditur përmes një mesazhi të publikuar në llogarinë personale në Instagram.

Ndryshe, pritet që shumë qytetarë të jenë të pranishëm në kryeqytetin shqiptar me rastin e festave të nëntorit.

AMP:

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close