fbpx
Lajme

Sondazhi i fundit nga një Institut: VV e para me 31%, PDK dhe LDK në garë për pozitën e dytë

Gazetari dhe pronari i Periskopit z. Ilir Mirena ka publikuar sondazhin e fundit të zhvilluar nga një institut në Kosovë. Sipas tij VV mbetet subjekti i parë politik, por jo me përqindjen të cilën e kanë proklamuar në media.

Ja postimi i plotë:

Rezultatet e fundit sipas sondazhit te nje ‘Instituti Kombetar’: VV 31 %LDK 21 %PDK 20.5 %AAK 6 %Per info shtese, ju lutem ne inbox…😉(Per shkak te konfidencialitetit emri i Institutit eshte shtremberuar qellimshem)

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close