fbpx
Lajme

I shkojnë me armë të shtëpia për t’ia kërkuar borxhin, arrestohen nga policia (Foto)

Një person ka raportuar në polici se në fshatin Keqekollë të Prishtinës, tre të dyshuar meshkuj i kanë shkuar në shtëpinë e tij dhe nën kërcënimin e armëve i kanë kërkuar një borxh.

Njësiti policor ka arritur të ndalojë veturën me të cilën ishin të dyshuarit dhe nga ta kanë konfiskuar një pistoletë me 10 fishekë të cal.7.65 dhe një AK-47 me 14 fishekë të kalibrit 7.62.

Tre të dyshuarit janë arrestuar dhe me urdhër të prokurorit dërgohen në mbajtje.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close